V hlavní budově jsou pokoje v přízemí a na patře.V přízemí je 8 dvoulůžkových pokojů a jeden trojlůžkový. Každý pokoj je vybaven lůžkovinami, sprchou, wc, televizí, na 5 pokojích je přistýlka.Kapacita pokojů je 19 lůžek+5 přistýlek. Na patře je 7 čtyřlůžkových pokojů a jeden dvoulůžkový. Kapacita 30 lůžek. Pokoje jsou vybaveny patrovými postelemi, skříň, stolík. židle. Společné sociální zařízení je na patře. Fotky k pokojům.

Chatkový tábor je téměř samostatná osada pár metrů od hlavní budovy. Celek tvoří 20 chatek s verandičkou. Sociální zařízení(umyvárnu, wc ,sprchy) pergolu s posezením,ohniště, venkovní bazén, březový lesík, travnaté hřiště a spoustu přírodních zákoutí. V každé chatce jsou 2 patrové postele s lůžkovinami, stolík a poličky na šaty, takže celková kapacita chatek je 80 lůžek. V létě jsou chatky většinou vyhrazeny dětem(školním výletům, školám v přírodě, letním táborům).Chatky se nedají vytápět, proto slouží jen k letnímu provozu.

Naše středisko je přizpůsobeno dětem a to hlavně v letních měsících, díky chatkovému areálu. V tomto oplocené areálu je 20 čtyřlůžkových chatek na prostorné travnaté ploše, umyvárny, wc, sprchy, pergola s posezením, ohniště, venkovní bazén, víceúčelové hřiště, březový lesík a spoustu přírodních zákoutí. V budově je potom společenská místnost pro děti(možnost diskotéky), jídelna, šatna. Na patře je 7 čtyřlůžkových pokojů a jeden dvoulůžkový(kapacita 30 lůžek, postele jsou patrové), sociální zařízení je na patře společné. Pro větší skupiny dětí(školy v přírodě, výlety, letní tábory, sportovní, taneční a jiná soustředění) jsou ceny upraveny.